Yıldız Patlaması Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri
Kayan Yıldız Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri

Poster Kağıtları

Poster Kağıtları

Poster Kağıtları

poster kağıdı nedir, poster kağıdı boyutları, a4 poster kağıdı, duvar posterleri fiyatları, 3 boyutlu duvar kağıtları koçtaş, 3 boyutlu manzara duvar kağıtları, 3 boyutlu duvar kağıdı fiyatları, üç boyutlu duvar kağıdı taş desenli gibi çeşitleri vardır.

Bu, A4 kağıt boyutu off dayanır ve küçük bildiriler için harika vardır küçük standart poster boyutu olduğunu. Daha büyük boyutta olduğu için tavsiye olurdu ama onlar sokak direkleri ve diğer ares kullanılabilir.

Tags : POSTER KAĞITLARI - POSTER KAĞIT SATIŞI - OCE POSTER KAĞITLARI - HP POSTER KAĞIT VE SARF
  • Ürün Detay
  • Ürün Hakkında Bilgi Al.

Poster Kağıtları

En Kullanımları: – Sokak mesajlar

– Bilgi masası alanlar
– Pazarlama için detaylı Dokümanlar

Küçük– 11"X 17"

Bu da sokak lambaları için idealdir küçük standart afiş boyutu, Bülten panoları, ve genellikle çok fazla odası ve kusurlu almadan işletmeler üzerinde koyarak. Bunlar da metne minimalist bir yaklaşımla en iyi şekilde çalışır. Büyük harf büyük mesaj.

En Kullanımları: – Filmler


– Konser, Olaylar, Eğlence mekanları

Orta – 18 "24 x"

Biraz daha bilgi bu standart poster boyutu görüntülenebilir. Ben hala bazı minimalizm ve küçük metin öneriyoruz. Bu posterler başta üniversite yurdu katlarda küçük Reklamlara olarak görülmektedir, doktor ofisleri, inşaat yürüyüş yolları ve bülten panoları.
En Kullanımları: – Ünlü Posterler, Üniversite Yurdu Posterler, Gruplar

– özel durumlar, doğum günü, vs.

Büyük– 24"36 x"

Bu, en yaygın biridir standart poster boyutu (Süper A1). Bu posterler olayların dış dahil olmak üzere çoğu uygulamalar için kullanılır, Fuarlar, ve alışveriş merkezleri. Ayrıca yaygın Üniversite konutlarında gibi dekorasyon için fanlar ve posterler teslim küçük film afişleri ve bir pub veya kulüp dışında kullanılan. Posterlerin bu tür büyük bir mesajla dikkat kapma olacak ve mesaj alındıktan sonra insanlar daha yakın gelmek seçebilirsiniz ve daha fazla bilgi edinebilirsiniz böylece küçük yazılı daha fazla ayrıntı içerebilir.

Bilgi Form'u

Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.