Yıldız Patlaması Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri
Kayan Yıldız Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri

HARİTA POLYESTERİ

HARİTA POLYESTERİ

150 Micron Harita Polyesteri tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

125 Micron Harita Polyesteri tüm çeşitlerine ulaşabilirsiniz.

Suya Dayanıklı Harita Polyesteridir ve Harita çıktıkları için kullanılır  info@adanaonsel.com dan mail atabilir veya sitemizin iletişim sayfasından yada ürün hakkında daha fazla bilgi al formunu doldurarak sizlere dönüş yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Tags : Harita Polyesteri - Adana Harita Polyesteri - plotter Polyester - 1. Sınıf Harita Polyertesi
  • Ürün Detay
  • Ürün Hakkında Bilgi Al.

HARİTA POLYESTERİ

Adana Önsel yılların birikimi ile Harita Polsyester satışında Türkiye Harita Polyesteri ; Arşiv Polyester (Melinex veya eşdeğeri) İşleme Klasörler montaj veya onun yerine bekleyen öğelerin geçici veya kalıcı depolama için benzersiz bir yöntem sunuyoruz. Harita Polyesteri ; Kongre Kütüphanesi Koruma Bölümü tarafından geliştirilen bu işlem klasörleri birçok benzersiz avantajlara sahip. polyester iki yaprak statik sarılmak onları kolaylıkla nedeniyle işleme zarar vermeden fotoğraflandı edilmesi sağlanarak, hatta kırılgan belgeleri düzenleyecek. Harita Polyesteri ; Ayrıca, ince kağıt olmayan ürün kaplamak için kullanılabilir. bir (uzun) tarafında imzalandı. 10 paket başına fiyat. Harita Polyesteri içi en iyi fiyatı bizleri arayarak alabilirsiniz;

Siparişleriniz için hemen bizi arayabilirsiniz ;  Uygun fiyata değil kaliteli ürünü uygun fiyata almak önemlidir. Diğer firmaların aksine biz dilediğiniz kadar Harita Polyetseri üretebiliriz. Bizler üretici olduğumuz için Adana Önsel olarak sizlere başkasından temin etmeden kendi stoklarımızdan tüm polyesterleri temin edebiliriz.

Bilgi Form'u

Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.