Yıldız Patlaması Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri
Kayan Yıldız Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri

Fotoğraf Kağıtları

Fotoğraf Kağıtları

Profesyoneller için Kağıt

Premium Fine Art Smooth kağıt, renk tonu açısından "doğal karakterde", kağıt yüzeyinin dokusu için "düz karakterdedir". Canon'un LUCIA PRO mürekkebiyle birlikte kullanıldığında harika renk üretimi, daha koyu siyah yoğunluğu, ayrıntılı gölge geçişleri ve uzun görüntü ömrü elde edilebilir. Profesyonellerin ve gelişmiş amatör fotoğrafçıların ihtiyaçlarını karşılar.

 

 

Avantajlar

 

• Daha koyu siyah yoğunluğu sağlar

• Koyu alanlarda hassas tonlar sağlar

• Renk gamını genişletir

• Hem renkli hem de siyah beyaz baskılarda üstün baskı sonuçları sunar

Tags : FOTOĞRAF KAĞITLARI - KALİTELİ BASKILAR İÇİN PROFESYONEL FOTOĞRAF KAĞITLARI - FOTOĞRAF BASKISI
  • Ürün Detay
  • Ürün Hakkında Bilgi Al.

Fotoğraf Kağıtları

Artık herkesin elinin altında ya DSLR bir fotoğraf makinası ya da fotoğraf çekim kalitesi yüksek olan akıllı telefonlar bulunmakta. Bazılarımız bu fotoğrafları CD, DVD, veya harddisk gibi saklama ortamlarında arşivlerken bazılarımızda elle tutulur bir şekilde fotoğraf çıktıları istemektedir.

Şahsen kendi adıma ben fotoğrafların çıktılarını alan grubun içinde yer almaktayım. Bunun için de evimde kendime ait bir fotoğraf yazıcım bulunmakta. Ne zaman fotoğraf çeksem hoşuma gidenlerden eve gelir gelmez fotoğrafları çıkarırım.


Artık mürekkep püskürtmeli hesaplı yazıcılarla bile fotoğraf çıktıları alınabilmektedir. Mürekkep püskürtmeli, inkjet yazıcı olan kullanıcılar için fotoğraf kağıdı tavsiyesinde bulunmak istedim ve bildiğim kadarıyla özelliklerini anlatmaya çalıştım.

Kendi fotoğraflarını kendileri basanlar bilirler. Fotoğraf kağıdının kalitesi, yazıcınızın fotoğraf basma kalitesi kadar etkili olmasa da, fotoğraf çıktılarının güneşe, suya ve zamana karşı olan dayanıklılıklarında oldukça etkilidir.

Fotoğrafların sadece dayanıklı olmasında değil, ayrıca parlaklık, ışığı yansıtma, renk değerlerini düzgün bir biçimde yansıtmada da oldukça etkilidir.

Ben kendi edindiğim tecrübelerden yola çıkarak birkaç marka üzerinden bir inceleme ve kıyas yaparak kağıtları anlatmak istiyorum.

Bilgi Form'u

Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.