Yıldız Patlaması Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri
Kayan Yıldız Resmi - Onsel ofis cihazları satış ve servis hizmetleri

Basys Foldjet 2000 Katlama Makinası

Basys Foldjet 2000 Katlama Makinası

Basys Foldjet 2000 Katlama Makinası ile Plan Proje katlamak hiç bukadar kolay olmamıştı. Basys FoldJet 2000 ile projeleriniz hızlı ve kusursuz şekilde katlayabilirsiniz. Dakikada 12 metre katlama hızıyla projelerinizi A4 formatında katlanmış olarak alın. Hem zamandan tasarruf edin hemde dökümanlarınızı rahatlıkla dosyalayın.
Tags : Elektrik projesi, Temel projeleri, Doğalgaz projeleri, Kalıp Planları, Ankraj Planları, Baraj Projleri
  • Ürün Detay
  • Ürün Hakkında Bilgi Al.

Basys Foldjet 2000 Katlama Makinası

Teknik Özellikler:
Katlama Format : A4(210 mm)
Dosya-Paylı Katlama : 190 mm + 20 mm
Dosya-Paysız Katlama : 190 mm
Katlama Hızı : 12 m/dk
Katlama Uzunluğu : Sınırsız
Katlama Genişliği : 910 mm

Elektrik projesi, Temel projeleri, Doğalgaz projeleri, Kalıp Planları, Ankraj Planları, Baraj Projleri vb. tüm projelerinizi katlayabilirsiniz. Şuanda indirimde olan bu makinayı hemen sipariş vermek için iletişim adreslerimizden yararlanın.

Şu Arama Kelimeleri ilede Makinemize Ulaşabilrsiniz : 
Katlama makinası, katlama makinaları, katlama araçları, proje katlama araçları, proje katlama makinaları, proje katlayanlar, proje çıktı katlama, proje nasıl katlanır, proje katlama araçları, proje katlama, ankara proje katlama firmaları, proje çıktıları, proje çıktı alanlar ankara, adana proje basan yerler, adana proje ofisleri, adana ankraj çubukları

Bilgi Form'u

Ürün Hakkında veya Bu ürüne ait Sarf Malzemeleri Hakkında Bilgi İsteyebilir, Ürün ile ilgili yaşadığınız teknik sorun ve sorularınızı tarafımıza dilerseniz iletişim formundan, dilerseniz hemen şimdi bu form üzerinden bize ulaştırabilir ve %100 kalite ve sonuç odaklı çözüm ekibimizle tanışabilirsiniz.